KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8895409
nr 889 5409
Gravyr
Efter Boucher, 1800-tal, 40x27
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:05:09
200 kr
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr